Услуги

Погледнете дел од нашите услуги во делот за печатење.

Добредојдовте

Дизајн и Принт центар

Трансформирајте ја вашата идеја во реалност, во Фоксел принт ви нудиме услуги од дизајн до печатење, без разлика на тоа дали се работи за компанија или персонален проект. Нашиот тим се состои од високо искусни работници спремни за нови предизвици.
Дали сте вие нашиот нареден предизвик?

Повеќе за насНашата локација

Ви треба брз принт?

Флаери, визиткарти, меморандуми, постери или слично?
Со нашата технологија, вашите материјали ќе ги имате додека пиете кафе, со гарантиран квалитет, услуга и брза реализација.

Сакате тест?

  • Флаери
  • Визиткарти
  • Меморандуми
  • Постери

Немате дизајн? Дозволете нашиот графички тим да ви помогне

Комплетно корпоративно решение за вашата компанија или персонален проект, нашиот стручен тим на графички дизајнери ќе ви помогне да дојдете до решение за вашиот проект, без разлика дали е подарок за вашите најмали или презентација со која што треба да го освоите светот.

Повеќе информации
Препораки

Нашите клиенти за нас

Фоксел прави извонредна работа со печатење на сè и сè што ќе им испратиме. Но, најголемата причина зошто одам на нив и повторно е услугата. Нашиот претставник во Фоксел треба да одржи лекции низ целиот свет за учтивост, брза помош и професионалност. Топла препорака!

Еко Вент

Имаме одличен работен однос со Фоксел, веќе подолго време. Ефкоски Боби е еден од подобрите графички дизајнери кога станува збор за комплексни проблеми и решенија. Тој е темелен, брз и пријатен за работа. Плус, тој ни помогна да создадеме нови идеи за да привлечеме повеќе клиенти. Секогаш сме среќни што го имаме во нашиот тим.

Star Casino

Фоксел е секогаш тука кога ви се потребни, брза услуга, прекрасни односи со клиенти, компетентна работа, и секогаш со корисни предлози.

Palma Mall

Најбарани

Печатени производи

Ти требаат визиткарти?
Промотивни пакети создадени по нашите најбарани продукти, за првата нарачка следи 10% Попуст, нарачај веднаш!

ЧПП

Често поставувани Прашања

Фоксел принт ви нуди печатење на широк формат на различни материјали, дигитален печат на хартија, копирање, гравирање и печатење на текстил, исто така ви нудиме и услуги од дигиталниот маркетинг.

Дигитално печатење опфаќа високо квалитетен принт на хартија на различни формати до А3+ (44х32). Служи за печат на флаери, брошури, каталози, постери, визиткарти и слично. Совршен е за мала количина и брза испорака.

За сите ваши потврдени нарачки, добивате рок на изработка, и известување за готови материјали, готовите материјали може да се подигнат на лице место или да ви ги испратиме по карго.

Понуда може да добиете на следниот начин, на нашиот емаил ([email protected]) испратете податоци за барањето, спецификација, количина и подготовка, и нашиот тим ќе ви испрати понуда за истата, понуда може да побарате и на нашиот телефонски број или лично во просториите на Фоксел принт.

Дизајн е една од нашите примарни дејности, нашиот тим на дизајнери може да подготви се што можете да замислите, од брендинг до веб сајт, ваше е само да не контактирате.

Времето на изработка зависи од вашата нарачка и барање, некои нарачки може да се подигнат  веднаш, а за некои се чека и по неколку дена, нормално пред се зависи и дали имате подготовка, или дизајн за истата.

Погледни повеќе

Новости

Претплатете се за да добивате актуелни промоции и известувања, ветуваме не замараме :)

Контакт

Телефон:+38978299395
Емаил: [email protected]
Адреса: 29 Ноември 99, Тетово

Социјални медиуми

Направено од : W_de - за FOXEL © 2022. Сите права задржани.