Нашите услуги

Маркетинг и печатење

Како Фоксел може да ви помогне?

Нашиот тим е спремен за секој предизвик, кај нас не постои услуга што не можеме да ја направиме, или да помогнеме да се реализира.
Без разлика дали се работи за одржување на социјалните медиуми, печатење на рекламни материјали, организација на материјали за вашиот следен настан или снимање на рекламно видео.

10% ПОПУСТ

Што чекате? Искористе  го кодот “FIRST10” за да добиете 10% попуст од вашата прва нарачка.

Вашиот нов маркетинг партнер?

Пакети за постојани клиенти

Чиста сметка, долга љубов, овие пакети се создадени за сите што неможат да дозволат да ангажираат цел маркетинг тим за нивната компанија, а сепак сакаат професионална услуга, дали вашата компанија се пронаоѓа во некој од овие пакети ?

Стандард

Почетен план
од9.600мкд
Ви треба стручен тим за водење на вашите социјални медиуми?
Често имате потреба од дизајнирање на флаери, кратки видеа и ажурирање на податоци.
Овој план е совршен за оние кои што сеуште растат, и имаат големи амбиции, ги цениме нашите постојани клиенти затоа ви го нудиме овој пакет по неверојатна цена!
Закажи консултација

Ѕвезда

Најдобар избор
од15.000мкд
Уникатна содржина, професионален тим за фотографија на вашите производи / модели, креирање на персонализиран препознатлив стил кој со гаранција ќе ја подобри довербата кај вашата публика, и ќе ја подобри продажбата. Екипата на Фоксел има искуство за продажба во повеќе дејности, интернет продавници, индустрија, ХоРеКа, производство и занаетчиство.
Закажи консултација

All inclusive

Се што можеш да посакаш
од56.000мкд
Имате амбиции да бидете број 1 ?
Дозволете интензивно да работиме, да креираме персонализирана маркетинг стратегија, и кампањи кои ќе доведат до раст на вашата публика и продажба, без разлика на производот што го нудите.
Овој пакет е направен за сите љубители на агресивниот маркетинг, кои се во чекор со последните трендови.
Закажи консултација

Новости

Претплатете се за да добивате актуелни промоции и известувања, ветуваме не замараме :)

Контакт

Телефон:+38978299395
Емаил: [email protected]
Адреса: 29 Ноември 99, Тетово

Социјални медиуми

Направено од : W_de - за FOXEL © 2022. Сите права задржани.